Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Turgutlu Belediyespor’un kadınları lige galibiyetle başladı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF) TARAFINDAN DÜZENLENEN KADINLAR 3. LİGİNDE MÜCADELE EDEN TURGUTLU BELEDİYESPOR KADIN FUTBOL TAKIMI SEZONA DEPLASMANDA GALİBİYET İLE BAŞLAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADI. SEZONUN İLK KARŞILAMASINDA KARŞIYA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR MERKEZİ’Nİ (BESEM) 1-0 YENEN BELEDİYESPOR’UN KADIN FUTBOL TAKIMI 3 PUANI HAZNESİNE YAZDIRDI.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Kadınlar 3. Liginde mücadele eden Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı sezona deplasmanda galibiyet ile başlamanın mutluluğunu yaşadı. Sezonun ilk karşılamasında Karşıya Beden Eğitimi ve Spor Merkezi’ni (BESEM) 1-0 yenen Belediyespor’un Kadın Futbol takımı 3 puanı haznesine yazdırdı.

TFF Kadınlar 3. Liginde mücadele eden Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı sezona iyi bir başlangıç yaptı. İlk maçında deplasmanda Karşıyaka BESEM’i 1-0 yenerek sezona 3 puanla başladı. Oyuncularının elde ettiği bu galibiyetten dolayı mutlu olduğunu belirten antrenör Kadir Akagündüz, “Deplasmandan galibiyetle döndüğümüz ve sezona 3 puan ile döndüğümüz için mutluyuz. Oyuncularımızı da bu galibiyetten dolayı tebrik ediyor, arkadaşlarımıza her daim destek veren Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e teşekkür ediyorum” dedi. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de Belediyespor’un Kadın Futbol Takımı’nı elde ettiği galibiyetten dolayı tebrik ettiğini belirterek başarılarının devamını diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ