Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Üniversiteli gençler, Aydın’ı tanıyor

AYDIN (İHA) – AYDIN GENÇLİK MERKEZİ’NDEKİ ÜNİVERSİTELİ GENÇLER, GERÇEKLEŞTİRİLEN KÜLTÜR GEZİLERİYLE HEM AYDIN’I DAHA YAKINDAN TANIYOR HEM DE DOĞAYLA İÇ İÇE BİR GÜN GEÇİRİYOR.

AYDIN (İHA) - AYDIN

Aydın Gençlik Merkezi’ndeki üniversiteli gençler, gerçekleştirilen kültür gezileriyle hem Aydın’ı daha yakından tanıyor hem de doğayla iç içe bir gün geçiriyor.

Aydın Gençlik Merkezi’nde gençlere yönelik etkinlikler aralıksız devam ediyor. Gençlerin sosyal, kültürel alanda aktif olmalarını ve Aydın’ı daha yakından tanımalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen kültür gezilerinin, bu hafta ki durağı Kuşadası oldu. Yaban hayatının son sığınağı konumunda olan Milli Park’ı ziyaret eden gençler, hem Aydın’ı tanıdı hem doğayla iç içe bir gün geçirdi.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik Merkezi’nden yapılan açıklamada “Aydın Gençlik Merkezi olarak, Aydın GSB yurtlarında konaklayan gençlerimizle Milli Park’ta etkinlik düzenledik ve Kuşadası’nda güzel bir gün geçirdik. Doğayla iç içe, dolu dolu bir gün yaşadık” ifadeleri yer aldı.