Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Coşkun, ilçede ziyaretlerini sürdürdü

Denizli’ye yeni atanan Vali

Denizli’ye yeni atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, kente alışım sağlamak amaçlı ilçe ziyaretlerini sürdürdü. Vali Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde yapılan çalışmaları da yerinde incelerken vatandaşlarla da bir araya geldi.
Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Denizli Valiliği’ne atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, kente uyum sağlamak amaçlı çalışmaları sürdürdü. Vali Coşkun, çalışmalar çerçevesinde Kale ve Tavas ilçelerini denetledi. İlçe kaymakamlarını makamında ziyaret eden Coşkun, ilçelerin genel durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Ömer Faruk Coşkun, esnaf ve üretici vatandaşlara bol ve bereketli kazançlar diledi.

DENİZLİ’YE YENİ ATANAN VALİ ÖMER FARUK COŞKUN, KENTE ALIŞIM SAĞLAMAK AMAÇLI İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ. VALİ COŞKUN, KALE VE TAVAS İLÇELERİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI DA YERİNDE İNCELERKEN VATANDAŞLARLA DA BİR ARAYA GELDİ. (KÖKSAL KILINÇ/DENİZLİ-İHA) Denizli’ye yeni atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, kente alışım sağlamak amaçlı ilçe ziyaretlerini sürdürdü. Vali Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde yapılan çalışmaları da yerinde incelerken vatandaşlarla da bir araya geldi.