Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Ünlü Türkiye Şampiyonlarını ağırladı

MANİSA VALİSİ ENVER ÜNLÜ, 5 BİN TAKIM VE 10 BİN ÖĞRENCİNİN YARIŞTIĞI TÜRKİYE ENTELEKTÜEL OYUNLARI YARIŞMASINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN ŞEHZADELER GEDİZ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETMENLERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI.

MANİSA VALİSİ ENVER ÜNLÜ,

Manisa Valisi Enver Ünlü, 5 bin takım ve 10 bin öğrencinin yarıştığı Türkiye Entelektüel Oyunları Yarışmasında Türkiye Şampiyonu olan Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerini makamında ağırladı.

Türkiye Entelektüel Oyunları Yarışmasında Şampiyon olan Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi öğrencileri Ayşe Zehra Tekin ve Perçem Namver, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uğurelli, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay ve danışman öğretmen İsmail Hakkı Cambaz ile birlikte Vali Enver Ünlü’yü ziyaret etti.

Öğrencilerin bu önemli başarısı ile Manisa’nın büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirterek öğrencileri tebrik eden Vali Ünlü, “Bu başarı, sadece Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi’nin değil, aynı zamanda Manisa’nın da gurur kaynağıdır. Öğrencilerimizin disiplinli çalışmaları, azim ve kararlılıkları sayesinde bu önemli başarıya imza attıklarına inanıyorum. Sizlerin elde ettiği bu sonuç, eğitimdeki kalitenin ve gençlerimizin potansiyelinin bir göstergesidir. Bu tür başarılar, diğer öğrencilerimiz için de ilham vericidir. Sizler, ülkemizin geleceğine ışık tutacak pırıl pırıl gençlersiniz. Hepinizi gönülden tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi ve ailelerimizi de kutluyorum.” dedi.

Türkiye Şampiyonu öğrenciler de Vali Ünlü’ye teşekkür ederek, bu başarının kendileri için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu ve gelecek hedeflerine ulaşmak için daha da çok çalışacaklarını ifade etti.