Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Valisi Akbıyık’tan Kurban Bayramı mesajı

MUĞLA VALİSİ İDRİS AKBIYIK KURBAN BAYRAMI NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJINDA, BAYRAMLARIN PAYLAŞMANIN, YARDIMLAŞMANIN, KARDEŞLİK VE DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİN SERGİLENDİĞİ, DARGINLIKLARIN UNUTULDUĞU, KIRGINLIKLARIN SONA ERDİĞİ, AİLELERİN BİR ARAYA GELDİĞİ ÖZEL ZAMANLAR OLDUĞUNU AÇIKLADI.

MUĞLA VALİSİ İDRİS AKBIYIK

Muğla Valisi İdris Akbıyık Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, bayramların paylaşmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği, dargınlıkların unutulduğu, kırgınlıkların sona erdiği, ailelerin bir araya geldiği özel zamanlar olduğunu açıkladı.

Vali Akbıyık mesajında, “Bu özel zamanlarda, ihtiyaç sahiplerine el uzatarak sevgi ve muhabbetle birlik ve beraberliğimizi pekiştirelim. Büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarını alalım, küçüklerimizi sevindirelim. Paylaşmanın ve kardeşliğin en güzel örneklerini sergileyerek, bayramın ruhunu en iyi şekilde yaşayalım. Bayram sevincini acıya, mateme dönüştürmemek için araçlarıyla yollara çıkacak olan vatandaşlarımızdan, trafik kurallarına harfiyen uymalarını, hız sınırlarını aşmamalarını, emniyet kemerlerini takmalarını, yorgun ve uykusuz araç kullanmamalarını önemle rica ediyorum. Sevdiklerimize sağ salim kavuşmak için lütfen dikkatli olalım. Bu duygularla, Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Muğlalı hemşehrilerimizin, şehit ailelerimizin, gazilerimizin, çalışma arkadaşlarımın, görev başındaki tüm güvenlik güçlerimizin, sağlık çalışanlarımızın, basın mensuplarımızın ve bayramı ilimizde geçirecek tüm misafirlerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.