Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yunusemre’nin minikleri karne alıp kep attı

YUNUSEMRE BELEDİYESİ ÇOCUK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZLERİNDE EĞİTİM GÖREN 165 ÖĞRENCİ KARNE HEYECANI YAŞADI. MİNİKLER VE AİLELERİNİN KARNE HEYECANINA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI EMİNE ÖZGE ARSLAN DA ORTAK OLDU.

YUNUSEMRE BELEDİYESİ ÇOCUK KÜLTÜR

Yunusemre Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde eğitim gören 165 öğrenci karne heyecanı yaşadı. Minikler ve ailelerinin karne heyecanına Belediye Başkan Yardımcısı Emine Özge Arslan da ortak oldu.

Yunusemre Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde karne heyecanı yaşandı. Muradiye, Barbaros ve Güzelyurt Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde eğitim-öğrenim gören 165 minik öğrenci karne alıp kep attı. Miniklerin karne ve kep atma törenine Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Emine Özge Arslan ve Kültür İşleri Müdürü Yasemen Sarar Şıktaş ile öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. Miniklerin karnelerini verip heyecanlarına ortak olan Başkan Yardımcısı Emine Özge Arslan, Yunusemre Belediyesi olarak okul öncesi eğitimin öneminin farkında olduklarını belirtti. Arslan, “Okul öncesi eğitimin önemini biliyoruz. Miniklerimizin karne heyecanına ortak olmak ve onların gözündeki mutluluğa şahit olmak her şeye değer. Belediye olarak uygun fiyatlı kreş imkanlarını artırarak sürdürmeye büyük önem veriyoruz” dedi. Miniklerin aileleri ise Yunusemre Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Semih Balaban’a verilen hizmetten dolayı teşekkür etti.